Dlaczego my?

Możesz powierzyć nam swoją księgowość, ponieważ u nas nigdy nie będziesz jednym z wielu anonimowych klientów.

Nasi  Klienci nie są obsługiwani przez pracowników biura podatkowego, których osobiście nie znasz. Każdy nasz Klient otrzymuje adres email bezpośrednio do osoby prowadzącej Jego firmę, oraz numer telefonu do kontaktu z Doradcą.

Biuro Podatkowe Urzędnik powstało  w 1992 roku jako jedno z pierwszych  biur w Tarnowskich Górach. Pojawiliśmy się w czasie, kiedy właściciele przedsiębiorstw  z różnych branż dostrzegli potrzebę korzystania z usług kompetentnych firm doradczych oraz z outsourcingu procesów księgowych. (O tym, czym jest outsourcing usługi księgowych i dlaczego jest ważny przeczytasz tutaj). W kolejnych latach poszerzyliśmy swoją ofertę usług księgowych i doradczych.  Zyskaliśmy  większą liczbę klientów nie tylko na lokalnym rynku. W 1998 roku biuro podatkowe przekształciło się w Kancelarię Doradztwa Podatkowego.

 

Współpracując z naszą firmą, klient przekazuje nam odpowiedzialność za kontakty z urzędami. Za swoje pomyłki odpowiadamy finansowo. Mamy wykupioną polisę od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności, co jest rzeczą niezbędną w tej branży.

 

Właściciel Kancelarii –  Ewa Jankowska, wypełniła wszystkie wymagane ustawą o doradztwie podatkowym warunki i uzyskała wpis na listę doradców podatkowych (nr 00730).  Posiada również świadectwo kwalifikacyjne zezwalające na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (nr 33698/02). Jako doradca podatkowy zdobyła bogate doświadczenie w kontaktach z organami podatkowymi.  Uczestniczyła z powodzeniem w wielu postępowaniach jako pełnomocnik swych Klientów.

 

Jeżeli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych i doradczych. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z Doradcą.